logo
Çağrı Merkezi;
+90 (216) 393 3232
Bize Yazın;
info@ezhar.com.tr

Yükleme Gözetimi

YÜKLEME GÖZETİMİ

EZHAR Kurumsal  tarafından tam zamanlı olarak gerçekleştirilen yükleme esnasında nezaret edilmesi ürünlerin kalite, miktar ve güvenliği kayıt altına alınmış ve korunmuş olur. Gözetim, her aşamada denetlenir, fotoğraflanıp kayıt altına alınır, gerektiği takdirde yükleme işlemi durdurulup ürünlerin güvenliği korunmuş olur. Böylece ürün bütünlüğü ve kalitesi tam olarak korunmuş olur.

Her türlü yarı mamül ve tüketici ürünlerinin taşıma araçlarına yapılan yükleme işlerine nezaret edilmesi muayene alalında , Kamyon/Tır ve Konteynır taşıma araçlarına yükleme işi esnasında Görsel Hasarsızlık uygunluk miktarı Mühürleme vs. nezaret edilmesi akreditasyon kapsamımızda gerçekleştirilir.

Konteyner, kamyon, tır yüklemelerinde yerinde nezaret edilerek ürünlerin görsel hasar kontrolü sağlanmaktadır. Kontrolü sağlanan Konteyner, kamyon, tır gibi nakliye araçları mühürlenerek kayıt altına alınmaktadır. Nezareti yapılan yükün detaylı inspection (gözetim) raporları müşterilerimize sağlanmaktadır. Yapacağınız ihracat gözetimlerinde EZHAR GROUP uzman kadrosuyla sizlere sorunsuz hizmet sağlamayı amaç edinmiştir.

Detaylı bilgi için bize ulaşınız.