logo
Çağrı Merkezi;
+90 (216) 393 3232
Bize Yazın;
info@ezhar.com.tr

Temizlik Malzemeleri

Kişisel bakım ve ev bakım ürünlerinde güvenlik ve kalite büyük önem arz etmektedir. Günümüz dünya ticareti pazarında hammaddeden son ürüne dek ürünlerin bilimsel olarak karışık içeriğe sahip olmaları nedeniyle kalite ve sağlık açısından uygunluğu yasa ve yönetmeliklerin katılaşmasına sebep olmuştur.

Ürün piyasaya çıkmadan güvenliğinin kanıtlanması gerekmektedir.

Ürünlerinizin dünya çapında ticarete açık hale getirilebilmesi için sektörün ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimlerin karşılanması gerekmektedir. Bu noktada Ezhar Group olarak temizlik ürünü, deterjan ve kozmetik ürün üreticilerinin mağruz kalacağı sıkı denetimlerden kolaylıkla geçmelerini sağlamak esas görevimizdir.  Üreticilerin nihai ürün kalite standartlarını yakalaması ve ürünlerini güvenli bir şekilde piyasaya çıkarmaları noktasında uzman ekibimiz ve teknik birimimiz tüm sorularınıza yanıt verecektir.

Temizlik ürünleri alanında sizlere sunacağımız hizmetlerimiz aşağıda sıralanmıştır:

-  Muhteviyat tayini

-  Kimyasal test ve analizler

-  Fiziki testler

-  Mikrobiyolojik testler

-  Migrasyon & kararlılık testleri

-  Performans testleri

-  Toksikoloji testleri

-  Biyolojik bozunma testleri

-  Ambalaj testleri 

Ezhar Group ailesi olarak laboratuvar hizmetlerinin yanı sıra üreticilerin yönetmelik ve yükümlülükler hakkında bilgi sahibi olmaları ürünlerinin güvenlik, kalite ve performanslarının değerlendirmelerinde ve markalarını korumalarında farklı hizmetler de sunmaktayız. Bunlar;

-  Belgelendirme hizmetleri

-  Gözetim hizmetleri

-  Teknik destek hizmetleri

-  Denetim hizmetleri

Temizlik Sektöründeki ürünlerinizin ihracatında gerekli olabilecek ihracat belgeleri aşağıdaki gibidir.

         SASO CERTIFICATE (KINGDOM OF SAUDI ARABIA) / eCOSMA SİSTEMİ (SAUDI FOOD AND DRUG AUTHORITY) / SONCAP CERTIFICATE (NIGERIA) / CNCA CERTIFICATE (ANGOLA) / GOST / EAC (RUSSIA - KAZAKHSTAN - UKRAINE) / GOEIC (EGYPT) / PVoC (LIBYA) / PVoC (ALGERIA) / PVoC (IRAQ) / PVoC (KENYA) / PVoC (UGANDA) / BIETC (GABON) / BESC BENIN (BENIN) / BESC (CAMEROON) /  ECTN (DR CONGO) /  ECTN (REP CONGO ) / ECTN (IVORY COAST) / ECTN (GINE CONAKRY) / BSC (MADAGASCAR) / BSC (SENEGAL) / KUCAS (KUVEYT)