logo
Çağrı Merkezi;
+90 (216) 393 3232
Bize Yazın;
info@ezhar.com.tr

SASO BELGESİ HAKKINDA

SASO Belgesi İçin (CoC)  En hızlı Çözüm Hizmeti ;

Saso Belgesi Türkiyeden suudi arabistan ihracatı için alınan Çok önemli bir Belgedir. Bu belge ürünlerinizin kalitesi , Yükleme esnasında kontrol edilmesi ve hizmet standartlarınızı arttırmak için yapılan çalışmaların sonunda uygunluk sertifikasıda denilebilir. İhracat esnasında gönderilen ürünler Firmamız tarafından akredite laboratuvarda test işlemlerinden sonra , Konteynır Kamyon ve tır Yüklemelerinizin kontrolü işlemleri ile birlikte hemen ardından 3 iş günü içerisinde SASO CoC Belgeniz yayınlananmaktadır.

Saso Belgesi için Gerekli Evraklar Aşağıdadır. Dilerseniz Bu evrakları İletişim kısmındaki adrese direk e-mail atarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

1-RFC Başvuru formu 

2-)Commercial İnvoice veya proforma İnvoice ( Kaşe imzalı)

3-)Menşei şehadetnamesi veya konşimento görüntüsü

4-)Fabrika ürünlerin yükleme tarihi bildirmeniz yeterlidir( Enspektörümüz denetime gelecektir.)

Türkiye de Sektör olarak ve ürün tanımına göre ürünlerin Akredite test raporu sunulmasına istinaden hazırlanan saso belgesi ihracat esnasında istenilen çok önemli bir belgedir. Endüstriyel alanında Elektrik elektronik , makina , Motor, aydınlatma , komponent parçaları , soğutucu dolaplarda saso belgesi , mobilya metal aksamlarda saso belgesi , tekstil alanında saso belgesi ve kimyasal ve kozmetik alanında saso belgesi için başvurularınızı telefon veya iletişim bölümünden bilgi alarak yapabilirsiniz.

Ezhar Kurumsal TÜRKAK akedite bir kuruluş olarak ve Ezhar kurumsal firmasına ait PTC ürün test merkezi Sizlere saso belgesi hizmetinde büyük kolaylık sağlamaktadır. PTC aydınlatam ve makina laboratuvarı ihraç etmek istediğiniz ürünlerin Saso GSO standartlarını belirleyerek ostandarta ait testleri kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bu sayede saso belgesini rahatlıkla alabilirsiniz


Bunun yanında SONCAP BELGESİ , ANGOLA BELGESİ , CEZAYİR BELGESİ ,LİBYA BELGESİ , SASO BELGESİ , KUCAS KUVEYT BELGESİ , ESMA DUBAİ BELGESİ , ve 22 adet ülke ihracatından gümrük belgelerini Ezhar group firması tarafından kolay pratik bir şekilde alabiliriniz.

info@ezharkurumsal.com  adresine e-mail Göndermeniz yeterlidir.