logo
Çağrı Merkezi;
+90 (216) 393 3232
Bize Yazın;
info@ezhar.com.tr

eCosma Sistemi ve SFDA kaydı

        Tüm Dünyadan, Suudi Arabistan'a yapılacak olan kozmetik ürünleri (ciltle teması olan tüm ürünler) ihracatı için gerekli olan bir kayıt sistemi vardır. Bu kayıt sistemi, Suudi Arabistan Krallığı'na bağlı Saudi Food & Drugs Authority kurumudur.  Bu kurumun kozmetik ürünleri için kayıt sisteminin adı E-COSMA sistemidir.

        Kozmetik ürünlerinizi Suudi Arabistan'a ihraç etmek için kesinlikle gerekli olan bir sistemdir. 

        3 aşamalı bir kayıt sistemi olan E-Cosma sistemi, Ezhar Kurumsal olarak siz değerli ihracatçılarımız için en hızlı ve en doğru şekilde çözümlenmektedir.

        E-Cosma sistemi, sıradan bir kayıt sistemi olmamakla beraber, işlemlerin doğru ve Arabistan sistemine uygun yapılması en önemli kısmı oluşturmaktadır.

        Ezhar Kurumsal olarak alanında uzman ekibimizle, sizlere bu konuda en doğru ve en hızlı hizmeti vermeyi garanti ediyoruz.

SFDA Kaydı Hakkında ,

Saudi Food and Drug Authority

Suudi Arabistan'da sağlığın korunmasına ve geliştirilmesine katkıda bulunan profesyonel ve mükemmel servislere sahip yiyecek, ilaç ve tıbbi cihazların lider bölgesel düzenleyici otoritesine sahip olmak için kurulmuş bir sistemdir.

SFDA kaydı Ezhar Group kadrosu ile kolay pratik hızlı bir şekilde oluşturulmakta ve daha yayınlanan numara ile ihracatınızı yapabilmektesiniz.

Kozmetik alanında E-cosmo kaydı alındıktan sonra Saso belgesi alabilir , Yükleme yapabilirsiniz

Gıda sektöründe ise SFDA kaydınızı yapıldıktan sonra ihraat esnasında suudi arabistan gümrüğünde SFDA kayıt numarası ile birlikte ürünlerinizin gümrük işlemlerini yapabilirsiniz

Hızlı iletişim için tıklayınız.